SİTE HASAN ALİ - SERAP MENTEŞE'YE AİTTİR                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
FORMA SOKUCU ŞEKİLLENDİRİCİ VÜCUD JELİ 300 ML
portfolio-architecture-1
KOZMETİK GRUBU
183

FORMA SOKUCU ŞEKİLLENDİRİCİ VÜCUD JELİ 300 ML

Özelliği:Ersağ Forma sokucu Şekillendirici Vücut jelimiz, ginseng, greyfurt ve deniz marulu ile özel formüle edilmiş bir üründür. Ürünümüzü masaj yaparak düzenli uygulanması önerilir. Ersağ Forma Sokucu Şekillendirici duş Jeli ile tüm vücut yıkandıktan sonra ürünümüzün kullanılması tavsiye edilir.

Kullanımı : Ersağ Forma Sokucu Şekillendirici Duş jeli ile beraber kullanılması önerilir.Sabah ve akşamları günde iki kez karın, kalça, göbek, bacak bölgelerine  dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ürün cilt üzerinde tamamen kuruduktan sonra giyinin.  Not:Uygun bir diyet ve egzersizle beraber kullanılması önerilir

Diğer Ürünlerimiz: