SİTE HASAN ALİ - SERAP MENTEŞE'YE AİTTİR                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
VİTAMİN C SERUMU
portfolio-architecture-1
BAKIM ÜRÜNLERİ
396

VİTAMİN C SERUMU

Niacinamide

Greyfurt Ekstraktı

Gotu Kola Ekstraktı

Özellikleri: İçeriğinde yer alan Vitamin C antioksidan etkisi ile cildin yenilenme sürecini desteklemeye yardımcı olur.

Greyfurt özü güneş ışınlarından ve çevresel faktörlerden kaynaklı yıpranmış cildin serbest radikallere karşı korunması ve onarılma sürecini destekler.

Niacinamide (B3 Vitamini) ve Gotu Kola ekstraktı cilt tonunu düzenleyip cilde aydınlık kazandırır ayrıca cilt elastikiyetini desteklerken, Hyaluronik asit ise cildin nem kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Ersağ Vitamin C Serumunu akşamları cilt temizliği yapıldıktan sonra yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Tamamen cildinizde kuruduktan sonra üzerine krem uygulayabilirsiniz.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz. Gıda değildir.

Diğer Ürünlerimiz: