SİTE HASAN ALİ - SERAP MENTEŞE'YE AİTTİR                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR.
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Bağlı  olduğumuz  firmanın ürettiği organik içerikli sağlıklı Temizlik Kozmetik ve Gıda Takviyelerini öncelikle ekibimi geliştirmek sonra sosyal proje olarak bunu tanıdığım ve ulaşabildiğim her kişiye anlatmak ve tanıtmak vizyonum dur.

Sadece ülkem değil tüm Dünya Esağ anlatmak en güzel duyguyu yaşatıyor çünkü Ersağ vatan demek Ersağ sağlık demek Ersağ temiz su demek ersağ temiz çevre demek Ersağ gelecek sağlıklı nesiller demek benim için Din Dil Irk ayrımı demeden sadece yaratılanı yaratandan ötürü sahip çıkmaktı. Ersağ ile sağlığımı duamı ve tavsiye ederek de maddi güç olan kazancımı sağlayarak önce evimin bütçesine sonra ülkeme kazandırıyorum.

Bir Milliyetçi Türk olarak %100 Türk sermayesi Ersağ sancağı Türk Bayrağı ile tüm dünyada sancaklansın diye zamanımı, emeğimi, gücümü hatta ömrümü feda etmek benim gururumdur.

NETWORK SİSTEMİNDE En iddialı firma olmak ve o firmada bulunmak hatta lider müdür olarak hizmet etmek işimde en iyi kariyerdir,

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir şekilde temizliklerini yapa bilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak. Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları.Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların yaşaya bilecekleri,temiz bir çevre bırakmak.

 

Politikamız

 

ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek. Çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek. Çevreye, doğaya ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek. Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, sürekli ne pahasına olursa olsun; Çevreyi sürekli korumak ve sürekli çevreye maddi manevi yatırımlar da bulunmak.

Ersağ ürünlerini alıp satarak para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Emeğin ana kaynağında network marketing varsa ve 10’larca kalite standartları, ürün özelliklerindeki ayrıcalığı gösteren sertifikalar varsa aslında bu çok da zor değildir. 500.000 rakamını aşkın üye sayısı ile Türkiye’de üretilen ve yalnızca iç pazarda değil ihracatı da Avrupa Birliği üyelerine yapılan bir firmadan bahsediyoruz. Denizli Ticaret Odasına kayıtlı ve faaliyetlerin 2006’dan itibaren devam eden bu iş planını biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Ersağ üyelik için 18 yaşını doldurmanız yeterlidir. Üye olmak için bir ödeme de yapmanıza gerek yoktur. Organik içerikli temizlik maddelerinde sağlığa zararlı herhangi bir yönü olmadığı gibi Ersağ ürün kataloglarındaki 100 ,ü aşkın ürün çeşidini artırmamızın gururu ve sektörde büyümeye devam etmemizden dolayı önemli atılımların geleceğini düşünüyoruz. Gıda takviyeleri, sağlıklı beslenme ürünleri, güneş kremi, diş macunu, oda spreyleri, temizlik ürünleri ve daha pek çok kaliteli ve özenle hazırlanmış mamulleri network marketing ve Ersağ güvencesi ile pazarlayarak önemli kazançlar elde etmeye ne dersiniz? Aylık 60.000 lira ve üzeri ödeme yapabiliyoruz ve kazanç planlarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Sipariş verilen ürünleri kargoya ulaştırma anlamında gece, gündüz çalışan Ersağ ekibi, 8500 metrekare kapalı alandaki iş arkadaşlarımız, emekçilerimiz ile sizlere güven aşılamaya devam ediyoruz. İsterseniz üyeliğinizi şu anda başlatabilirsiniz.

 

* Ersağ üye ol kazançlı çık, Ersağ ile sizde gücünüzü keşfetme şansınızı yakalayın! Üyelik formunu doldurmadan önce bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

ERSAG TANITIM FILMI

110
TANTIIM OFİSİ
2021356+
SATIŞ TEMSİLCİSİ
365+
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
65
SERTİFİKA